ROK SZKOLNY 2018/2019

13 października 2018r – Konkurs plastyczny „To jest właśnie moja rodzina” zorganizowany przez Urząd Miasta Włocławek

Zofia Kucharska – I miejsce

 

19 października 2018r – Wojewódzki konkurs recytatorski „O księdzu Jerzym wierszem…”

Kategoria klas IV-VI

Alan Szczygielski – III miejsce

Sebastian Wysokiński – wyróżnienie

Kategoria klas VII – IIIg

Karolina Bąkowska – II miejsce

Martyna Kwaśniewska – III miejsce

Piotr Wiśniewski – wyróżnienie

 

20 października 2018r – XXVI Bieg Popiełuszki

Jakub Skowroński – III miejsce

Karolina Bąkowska – II miejsce

 

26.10.2018 – ” Mikrofon dla malucha”

Zuzanna Woźniak – wyróżnienie

Lena Gawrońska – wyróżnienie

Malwina Grabowska – wyróżnienie

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

21 pażdziernika 2017 r – XXV Bieg Popiełuszki

Jakub Skowronski 1 miejsce w biegu na 200m,
Albert Soltysinski 2 miejsce w biegu na 650m,
Karolina Bakowska 3 miejsce w biegu na 1300m,
Kacper Nowakowski 2 miejsce w biegu na 1300m

Nasza szkoła zajęła również 3 miejsce w kategorii” za masowy udzial w XXV Biegu Popiełuszki.

 

27 października 2017 – Mikrofon dla Malucha

Lenka Gawrońska  II miejsce – kategoria klas O-I,

Malwinka Grabowska – wyróżnienie – kategoria klas O-I

Aleksandra Kielek II miejsce – kategoria kl. II- III

 

10 listopada 2017 –  IV Biegu Patriotyzmu

Kategoria Punkt Przedszkolny – 

I m – Julia Krysiak – PP Modzerowo

II m – Adam Krzeszewski – PP Modzerowo

III m – Anna Abramczyk – PP Modzerowo

Kategoria Oddział Przedszkolny –

II m – Marcel Sieciński – SP Modzerowo

III m – Oliwier Chyba – SP Modzerowo

Kategoria – kl. VI-VII – chłopcy –

I m – Albert Sołtysiński – SP Modzerowo

Kategoria – kl. II-III gim – dziewczęta –

I m – Karolina Bąkowska – GIM Modzerowo

III m – Wiktoria Małkowska – GIM Modzerowo

Kategoria – kl. II – III gim – chłopcy –

II m – Kacper Nowakowski – GIM Modzerowo

III m – Miłosz Barański – GIM Modzerowo

Klasyfikacja generalna – II m – SP Modzerowo

 

24 listopada 2017 – konkurs recytatorski „O Księdzu Jerzym wierszem…”

I m – Urszula Ratajczyk kl. III gim

III m – Martyna Kwaśniewska – kl. VII

 

Listopad 2017 – XVII Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Zespół Confiteo – miejsce II – kategoria śpiew – zespoły

 

05 stycznia 2018r – „Trzej Królowie w Tradycji i w oczach współczesnych”

 Konkurs muzyczny

Antoni Kielek – I m – Kategoria „Mali soliści”

Aleksandra Kielek – I m – Kategoria II – soliści z klas I – III Szkoły Podstawowej

Zespół KARMELKI – Klasa I sp – wyróżnienie – Kategoria III – zespoły i duety dziecięce – uczestnicy w wieku 5-9 lat

Sebastian Wysokiński – wyróżnienie – Kategoria IV– soliści z klas IV – VI Szkoły Podstawowej

Weronika Rosłonowska – II m – Kategoria V– soliści z klas I – III Gimnazjum

Zespół CONFITEO – I m – Kategoria VI– zespoły i duety młodzieżowe – uczestnicy w wieku 10-15 lat

 

12 stycznia 2018r – II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek we Włocławku

Antoni Kielek – wyróżnienie

 

26 stycznia 2018r – Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji K. I. Gałczyńskiego w Szkole Podstawowej nr 7 we Włocławku

Martyna Kwaśniewska – wyróżnienie

 

02 lutego 2018r – V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Smólniku

Alicja Ratajczyk – wyróżnienie

 

16 kwietnia 2018r. – Międzyszkolne Biegi Przełajowe w Wólce Czepowej

Karolina Bąkowska III miejsce

Adrian Kędzierski I miejsce

Jakub Skowroński II miejsce

Magdalena Zdzienicka II miejsce

Ula Abramczyk II miejsce

Robert Sołtysinski III miejsce!

 

25 kwietnia 2018r – III miejsce w projekcie „Erlebnisreise mit Deutsch” („Z niemieckim w drogę”) organizowanym przez Goethe – Institut w Warszawie – uczniowie kl. V i II B gim

 

26 kwietnia 2018r – IX Przegląd Teatrów Szkół SPSK w Częstochowie

II miejsce naszych gimnazjalistów – Grupa teatralna „Art et Fidem”

 

8 maja 2018r – Konkurs recytatorski poezji ks. Jana Twardowskiego w Warząchewce Polskiej

Martyna Kwaśniewska – wyróżnienie

 

17 maja 2018r – Konkurs „Wiedza i Umiejętności” w Zespole Szkół nr 3

Aleksandra Wilińska i Patryk Zieliński – I miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz wyróżnienie w kategorii kulinarnej

 

 18 maja 2018r  „Talencik” organizowany przez Browar B we Włocławku

Klasa IV – kategoria taniec – I miejsce

Klasa III – kategoria taniec – III miejsce

Klasa II – kategoria taniec – II miejsce

Klasa I – kategoria taniec – III miejsce

Klasa III – kategoria śpiew – III miejsce

Aleksandra Kielek – kategoria śpiew – II miejsce

Urszula Abramczyk – kategoria plastyczna – III miejsce

 

23 maja 2018r – XVIII Rejonowy Konkurs Ekologiczny Smólnik 2018

Zofia Kucharska – I miejsce

Lena Redlińska – wyróżnienie

 

23 maja 2018r – Przegląd Pieśni Patriotycznej w Górznie

Zespół Confiteo – II miejsce

 

09.06.2018r – Olimpiada Hefajstosa

Magdalena Zdzienicka – II miejsce

Oliwia Naczmańska – I miejsce